Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Romlott májkrémet ettem mit...

MuSky kérdése:

Romlott májkrémet ettem mit tegyek?

Figyelt kérdés

10perce 4napja lejárt májkrémet ettem, kb egy kenyérnyit megkenve.

érdemes lenne kihányni?

vagy ennyitől még amúgy sem lenne bajom és a hányás csak rontana?



2014. dec. 24. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz tőle. Én is ettem már meg romlott májkrémet, ráadásul én 3 kiflire kentem rá és mindhármat be is faltam, utó íze volt de én nem foglalkoztam vele, utána szembesültem hogy romlott volt már jó ideje :D De semmibajom nem lett tőle, egyedül az hogy sűrűbben kellett nagy wc-re mennem.
2014. dec. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetes kínok közt fogsz fetrengeni.
2014. dec. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a lejárati idő nem azt jelenti, hogy azonnal meg is romlik, hanem addig biztos nem romlik meg. Attól még további egy hétig is lehet jó. De ha megromlott már, akkor is max. egy hasmenéssel letudod, de még az sem valószínű.
2014. dec. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát igazából mikor kinyitottam mintha kijött volna valami kis gáz, meg csípős utóíze volt
2014. dec. 24. 09:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most már semmit. De mivel megetted, ezért nem lehetett még rossz, mert azt egyből kiszúrtad volna az ízéből, szagából és az állagából. Szóval semmi para, nagy valószínűséggel semmi bajod se lesz tőle.
2014. dec. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lejárati idő azt jelenti, hogy addig lehet kereskedelmi forgalomba hozni, ennek ellenére hamarabb is megromolhat, ha nem megfelelően tárolják.
2014. dec. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nyugi,a májkrém nem tud olvasni
2015. jan. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!