Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy hagyjam abba a vagdosást?

Hogy hagyjam abba a vagdosást?

Figyelt kérdés
Az osztályfőnököm tudja, hogy csinálom, benne bízok a legjobban és ő ismer a legjobban, tud rólam mindent. Megigértem neki, hogy többet nem csinálom, de nem bírom ki. Létszi segítsetek.
2014. dec. 29. 17:17
 1/3 anonim válasza:

Ha jól tudom, mindenkinek (aki csinálja persze) áll valamilyen probléma a vagdosás hátterében. Esetleg gondold végig, hogy neked mi az.

Egyébként, ha tényleg nagyon nem bírod ki anélkül, próbáld meg mondjuk azt, hogy befőttesgumit hordasz a csuklódon, és azt feszíted ki és engeded el. Nem minden esetben fáj pont annyira, de megteszi.

Én is vagdostam magam elég sokáig, de már múltidő. Pár hónapja van talán, hogy abbahagytam. Ha gondolod, írj és mesélj, szívesen segítenék.

L

2014. dec. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A befőttesgumi nagyon jó ötlet, én is ezt "alkalmazom". :)

Valahogyan próbáld másképp kezelni a stresszt! Sportolj, fess, sétáltass kutyát, akármi.

De azt tudnod kell, hogy teljesen valószínűleg sosem fogsz leállni. Mindig benned lesz a vágy, hogy fájdalommal csillapítsd a fájdalmat. (ez a baj egyébként a befőttesgumival is)

2014. dec. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 11 éves vagyok és szeretném magamat vagdosni, de nem vagdosom magamat, ha lesz rá alkalom akkor fogom, persze nem vagyok emo
2015. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!