Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A füldugók teljesen hang-szige...

A füldugók teljesen hang-szigetelnek? Vagy inkább csak halkítanak?

Figyelt kérdés

A füldugónak teljesen hang-szigetelnie kell-e?


Az enyém nem teljesen szigetel, csak inkább halkít, de sajnos azok a zajok is zavarnak.


Van egyáltalán olyan füldugó, amelyik teljesen kizárja a hangokat/zajokat/ még a hangos zene bömböltetését is??


köszi :)



2015. jan. 2. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak halkítanak. Nem is lehet 100%-ban némítani, mert a rezgést átveszi a fej és a belsőfül is attól, hogy bedugod.
2015. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Régen volt olyan gumiból készült füldugóm, ami rendkívül nagymértékben kizárta a hangokat.
2015. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez engem is erdekelne! Sztem csak bizonyos decibelt zarnak ki, vagy frekvenciat asszem. De nagyon mondjak, hogy a Sleepsoft fuldugo nagyon jol kizar majdnem minden zajt. Nekem a ferjem horkol es a falnak megyek tole. Egyik fuldugo sem er semmit.
2015. ápr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!