Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék ma? Állandóan...

Mit csinálhatnék ma? Állandóan otthon ülök és nem csinálok semmit.

Figyelt kérdés
Mostanában alig csinálok valamit. Egyfolytában otthon ülök, és azon gondolkozom mit tehetnék. Meg ígértem magamnak, hogy 2015 más lesz de ez eddig nem jött össze. Lécci válaszoljatok!
2015. jan. 3. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Kissé depressziót érzékelek rólad, és hogy túl sötétnek látod a dolgaidat. Pl. abból, hogy eddig nem sikerült az ígéretednek helyt állnod..., hát még csak 3 napja van 2015. :) Ne agyalj annyit, hanem menj el vmerre, ha nincs kivel akkor is, menj sétálni egyet a környékeden, vagy ha pesti vagy pl. a margit szigetre, vagy jmoziba, esetleg iratkozz be nyelvklubba stb.
2015. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolkodj el azon, mit is szeretsz igazából csinálni, mi tesz boldoggá. Vegyél elő egy papírt, és gondolkodás nélkül írd le, amit szeretsz (pl. szép cipők, barátokkal időt tölteni, kutyák, de bármi, tényleg bármi, ami eszedbe juthat.)

Ha igazán nagy változást szeretnél, akkor kezdj el blogot írni. Ez ingyenes ha van pl. Google fiókod. Sokan írnak ma már blogot és nagyon jó önterápia is. Itt kiírhatod magadból a gondolataid, értékelhetsz akár filmeket, könyveket, bármit.

De amit igazán javasolnék, az a meditáció: sok fajtája ismeretes és ez segít eljutni a legbelső önmagadhoz, segít megtalálni a valódi életfeladatod. A neten sok információt találsz róla, youtube-on vannak vezetett meditációk is. Biztos vagyok benne, hogy nagyon jót fog tenni, ha elkezded.

2015. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hány éves vagy,lány vagy vagy fiú?

valami hosszabb távú elfoglaltság kellene vagy ami most éppen lekötne?

írj pontosabb dolgokat mert így nehéz válaszolni.

2015. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én sem csinálok semmit, tök rosszul érzem magam emiatt.

talán most kimegyek egy bevásárlóközpontba, csak hogy menjek valahova, mert már tiszta gáz vagyok, hogy nem csinálok semmit. csak ülök a kupiban.

2015. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó!

ha benyomnál valami dögös zenét és összepakolnál sokkal vidámabb lennél:)

2015. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! És bocsánat, hogy nem írtam oda: lány vagyok, 14 éves
2015. jan. 4. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!