Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a horkolással?...

Mit lehet tenni a horkolással? Én ezt már nem bírom!

Figyelt kérdés
4 éve vagyok a párommal, aki piszkosul horkol. Lehet ezzel valamit kezdeni? Lehet kezelni? Nem tudok tőle aludni, de még az egy emelettel lejjebb lévő gyerekek is felébrednek rá.
2015. jan. 8. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Túlsúlyos, iszik alkoholt, nehezet eszik este? Ha ezek valamelyike, akkor lehet hogy ezen kene változtatni. Az en férjem is horkol, de észrevettem, ha diétázik vagy nem iszik sok ideig alkoholt, akkor nem horkol. O régen sovány volt es egyaltalan nem ivott alkoholt, akkor sosem horkolt. Regi szép idők.
2015. jan. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül.Már egy normál horkolástól is falra mászok :) Ráadásul egy szobás lakásban vagyunk most ketten,előtte 2szobásban voltunk,volt hova menekülni :) Nem mondanám hogy normális amit én csinálok,de van egy barom nagy fejhallgatóm,filmet vagy zenét hallgatok olyan hangerőn hogy ne halljak külső zajt,így alszok el mostanában.De nagyon kimerítő,pocsékul ébredek.Sajnos a kezeléssel kapcsolatban nem tudok tanácsot adni,de biztos van rá valami megoldás.
2015. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van valami horkolasgatlo, amit a szajaba tesz es allitolag megakadalyozza a horkolast.

Ezenkivül orvosi ok is allhat mögötte, amit megmütenek, a szomszedunkkal ez törtent. (Pedig mi nem hallottuk at.:))

A megoldasig mindenkeppen javaslom mentalisan arra hangolni magad, h pl. elviselem a horkolast, ami segiti az alvasomat...stb - nem feltetlenül lesz igy, de a kerdesben szereplö mondatra es hasonlokra beallitva sajnos meg pluszban idegesit.

2015. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, iszik alkoholt, nehezet eszik, és van némi túlsúlya. De ezeken nem akar változtatni. :-(

Most így olvasgatva a neten valami orra való tapaszról írnak. Erről hallottatok már?

Nekem van hova menekülni, a gyerekeknél van hely. :-) Csak hát az nem olyan...

Sajna a fülhallgató meg a füldugó nem jöhet szóba, mert a kicsik még kelnek éjjel, akkor nem hallanám.

2015. jan. 8. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmit nem ér a tapasz! (Tapasztalat.)

Én ha horkol a párom, áttaszigálom az oldalára, úgy kevésbé szokott, illetve igyekszem előtte elaludni. (Ami nem mindig sikerül.)

2015. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet az énekléssel?

Három hónapig napi negyedórán át énekelni: umgá, umgá, umgá, umgá. Nekem ez segített.

2015. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!