Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két doboz algopyrin halálos?

Két doboz algopyrin halálos?

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Dehogyis, semmi bajod nem lesz tőle. Felesleges bevenni, mert ha mégis rosszul leszel, akkor nem túl kellemes dolgok várnak rád majd, ha pedig allergiás vagy rá, akkor meg nagyon komolyan rosszul lehetsz tőle.
2015. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
81%

miért gondolkozol ilyesmin? Aggasztóan öngyilkosság-szagú a kérdésed... Bármilyen kilátástalan is most, ne dobd el az életedet, mert lemaradsz a jóról, amit a későbbiekben tartogatna még neked a sorsod!!!

Nem vagy rá kíváncsi, milyen meglepetést tartogat neked az élet cserébe a mostani rosszért? ;)

2015. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2015. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Mi a baj?
2015. jan. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Nem vagy rá kíváncsi, milyen meglepetést tartogat neked az élet cserébe a mostani rosszért? ;)" - ezek annyira kínos hitegetések, amik leginkább csak tovább löknek a lejtőn. ha nem tudsz mit mondani, inkább maradj csendben -.-


amúgy én tényleg kíváncsi vagyok, kedves válaszoló, hogy mégis "az élet" hogyan szokott fizetni a rosszért? ha éppen benne vagy egy negatív spriálban onnan "az élet" hogyan szed ki automatikusan? attól, hogy itt jópofizol egy sort, attól azt hiszed, hogy segítettel a másiknak???

2015. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
EGY IGAZI VÁLASZ: az algopirin (csak úgy mint az összes -irin, -pirin végződésű gyogyó) túladagolható. Koncentrált hatása a gyomorra fekélyt, vérzést okozhat. Szerintem 2 doboz elég sok tud lenni... nem javasolnám, hacsak nem hosszú gyötrelmeket akarsz átélni, ami nem mellesleg halállal is végződhet. :S
2015. jan. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szóval igen.. lehetséges (ja és bocsi, az yrinek és pyrinek y-osak. Előző válaszomba etévesztettem)
2015. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Igen, #5, azt hiszem.

Az élet egyébként automatikusan senkinek nem fizet. Azért tenni is kell, és kellenek a pozitív gondolatok.


Sajnos te tipikusan az az ember vagy, aki ha rossz éri, a piába, drogba, egyéb élvezetekbe menekül, vagy másokon tölti ki a keserűségét.

De ami egészen biztos, keserű és kiábrándult.


Nem kéne másokat alázni, amiért kellő belső erővel rendelkeznek, hogy higgyenek.

2015. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Amúgy meg hallottál már arról, hogy ha valami nem öl meg, az megerősít? Ergo, a nehézségek tapasztalatot, a túlélésük önbizalmat ad.

És aki nagyon mélyre jut, de nem veszti el az optimizmusát és a hitét, sokszorosan bölcsebbé válik ezáltal, és az életet is boldogabban lesz képes megélni.


Úgyhogy nem mondtam hülyeséget. Maximum te nem tudod befogadni.

2015. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Manócska1 ***** válasza:
szia. remélem,nem akarsz öngyilkos lenni
2015. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!