Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Keverékbenzint ittam kb 1...

Keverékbenzint ittam kb 1 decit véletlenül már délbe nem tudom ki hányni, álandóan büfögöm felfele, mit tegyek? Lessz e valami bajom?

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 19:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"fáztam stilt szereltem és a bor mellet a benzi ugyan ojan üvegben és még a szine is egy volt"


Erről már kár lenne vitát nyitni, mert amit megittál, azt megittad. De:

1. Az alkohol nem melegít, csak nem érzed tőle a hideget. Alkeszok nem véletlenül fagynak meg télen.

2. A munkavédelmi szabályokat sem dísznek találták ki. Vegyszert nem tárolunk akármilyen üvegben, főleg nem élelmiszer tárolására használtban. Munkavégzés közben nem eszünk, nem iszunk, főleg nem alkoholt.


Mindegy. Ha a kínai gyerek túlélte nagy bajod talán neked sem lesz. Én olyat hallottam, hogy keleten egyes népeknél divat napi egy kupica petróleum. Én nem próbálnám, és ha véletlenül mégis innék, akkor nem lennék nyugodt, amíg orvos nem látott. De ízlések és pofonok.

2015. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!