Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Mivel ragasztják össze a...

SOS! Mivel ragasztják össze a szaloncukrok papírját?

Figyelt kérdés
Félig lenyeltem egy szaloncukrot, de borzasztó íze volt, amilyet még sosem éreztem, most nem tudom, csak simán romlott volt-e, vagy esetleg amivel összeragasztották a papírt (elég nehéz volt széttépni), az folyt ki rá, vagy nem tudom. Sehol nem találok információt róla, hogy mivel ragasztják össze az ilyesmit.
2015. jan. 15. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
nem ragasztják! a szaloncukor megolvadhatott kicsit és amiatt ragadt össze a papír, de ha ragasztanák se lenne bajod tőle, mert am is kicsi mennyiség meg am se használhatnak élelmiszernél mérgező anyagot ragasztani úgy, hogy az érintkezik vele
2015. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tavaly én is belefutottam olyanba ami nagyon rossz volt... csak úgy magától. A ragasztónak szerintem nincs íze.
2015. jan. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ez valami förtelmes volt, még a szaga is szúrós (nem is értem, miért nem éreztem már előbb, utólag megnéztem a szemétből kikotort papírt). És még a nyelőcsövem is ég egy kicsit utána, bár mintha már javulna. (Egy órája ettem meg kb.)
2015. jan. 15. 16:04
 4/6 anonim ***** válasza:
A szaloncukor papírt nem ragasztják semmivel... valószínűleg kifolyt a töltelék vagy megolvadt a csoki, attól ragadt, és azért volt rossz íze.
2015. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát, lehet. De ha nem ragasztják, akkor mi tartja össze a két "nyakánál"? Mert ezeknek mindnek össze van tapadva a nyaka, nem csak összecsavarva.

Amúgy zselés szaloncukor, de ha a csoki vagy a töltelék okozta ezt az ízt, akkor én nem tudom, mi van benne. Pfuj.

2015. jan. 15. 16:18
 6/6 anonim ***** válasza:
ragasztva biztos nincs max rápréselnek magasabb hőmérsékleten a"nyakára"
2015. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!