Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit javasoltok? Már nem bírom...

Mit javasoltok? Már nem bírom ezt tovább, kikészít!

Figyelt kérdés

azt tudom hogy hipochonder vagyok, de ez nem segít!

sokat keresgéltem a neten hogy mi lehet a bajom de nem találtam semmit és ez is kikészít!

nagyon "személyes helyet" érint ez a "betegség" ezért nem szivesen mennék orvoshoz. a családból akikkel beszéltem azt mondták h jól vagyok.de én nem érzem úgy bár különösebben nincsenek tüneteim de tudom hogy van bajom! szerintetek mit tegyek? ez az egész minden napom elrontja és nem tudok miatta semminek sem örülni! egyszerűen nem tudok felülkerekedni rajta. az orvos a korom miatt sem jöhet szóba mert szerintem az "ilyen" jellegű orvosokhoz még fiatal vagyok. már 3 hete szinte minden napom tönkreteszi! segítsetek pls! 13L



2015. jan. 19. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs olyan személyes hely, amivel nem lehet orvoshoz menni! Akkor is mehetsz, ha csak 13 éves vagy.

Ne a neten keresgélj, mert ott csak felületes ismereteket találhatsz, ami több betegségre is ráillik.

Ha beteg vagy, akkor azt kezelni és gyógyítani is kell.

2015. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezen még gondolkodnom kell és majd ráveszem magam,ha tudom. és nagyon köszönöm!
2015. jan. 21. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!