Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyibe kerul egy alkalom...

Mennyibe kerul egy alkalom egy pszichologusnal?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek rendszeresen jarni, csupan egy alkalom lenne, ugyanis nem tudok tullepni egy szakitason es elmondanam egy kivulallo szakembernek, es erdekelne a velemenye meg h mit tehetnek. A barataim csaladtagjaim meghallgatnak de nem tudnak semmi okosat mondani igy eldontottem, h felkeresnek egy olyan embert aki tudna segiteni. Mivel nem vagyok meg dolgozo szemely, 20 eves vagyok, ezert fontos lenne mennyibe kerulne egy ilyen "elbeszelgetes", ugyanis nem szeretnem senkinek elmondani... Koszonom a valaszokat

2015. jan. 19. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár éve elvittem a bnőmet mert sokat sírdogált.. Egy óra, ami 50 percet jelent 15 ruppó volt. Úgy emlékszem Csernusnál a teljes óradíj 40ezer volt.
2015. jan. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Budapesten sokan 8-10ezerért rendelnek, efölöttihez nem is érdemes már menni, mert biztos találsz olcsóbbat, aki ugyanolyan jó. De ha nincs sok pénzed és kutakodsz kicsit, akkor van 5-6ezres is. Én olyanhoz jártam. Mondjuk nem túl hosszan, mert nem volt túl jó szakember, de egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ez komolyabb összefüggésbe hozható az árával.

Persze egy egy alkalmas ülésnek lehet hogy kicsit más tarifát szabnak, én terápiába jártam. Amúgy nézz meg a neten honlapokat, a legtöbb helyen azért írják az áraikat.

2015. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, nezelodom meg kicsit
2015. jan. 20. 12:10
 4/5 anonim válasza:
Ha elbeszélgetsz róla egy "szakembernek",nagy bajba sodorhatod magad,ugyanis a látszat ellenére nem értenek az emberekhez.Ezenkívül óriási veszélyeket hordoz magában egy ilyen "elbeszélgetés",mert ha nem tudod magadban feldolgozni,az még a kisebbik baj,ha elkezdi valaki megmondani helyetted,hogy mit hogyan kéne érezni,akkor azzal elvesz belőled egy darabot.Ezenkívül fenn van a neten,hogy 22000 pszichológus van magyarországon,és sajnos 11000 ebből csaló,vagyis nem ismeri el a szakma.A csaló nem fogja neked megmondani,hogy ő csaló.
2015. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fogj egy tollat,és egy papírlapot,és legfeljebb két oldalon írd ki magadból!!!Aztán azt olvasgasd újra meg újra!
2015. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!