Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvoshoz kéne mennem, vagy...

Orvoshoz kéne mennem, vagy csak én hiszem azt hogy ez így nem jó?

Figyelt kérdés
Mindig székrekedésem van, sokszor napokig sem tudok székelni, de amikor mégis sikerül, mindig fáj a végbélnyílásomnál. Kívülről nem látszik semmi dudor vagy elváltozás, néha azonban véres a széklet. Gondoltam talán aranyér lehet, azonban egy másik helyen is fájni szokott, szerintem az a vastagbelem lehet (kb a köldököm magasságában a hasam bal oldala). Mindig csak ott oldalt egy pontban fáj. A kettő lehet összefüggésben egymással? Vagy az utóbbi fájdalom természetes?
2015. jan. 20. 02:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, én a Jókenyér márkájú rozskenyérből eszem napi 1 szeletet, meg cseresznyeretekból napi 2-t. Az gyorsítja az emésztést, gyakrabban kakilok.

A hasi fájdalom részben a túl sokáig bent lévő kakiból visszaszívódó méreganyagok miatt van, meg az egész élet óta tartó bélrendszeri rendellenességből. Lehet probiotikumot szedni, gyógyteákat inni, ételintoleranciát kivizsgálni, stb.

Szólj, ha jutottál valamire, nekem is csak részeredményeim vannak.:)

2015. jan. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!