Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj a köldököm? 20/f

Mitől fáj a köldököm? 20/f

Figyelt kérdés

12-13 éves korom óta néha (van amikor 1-2 naponta, 1-2 hetente, de van, hogy hónapok után) fáj a köldököm. Általában csak ülök és egyik pillanatról a másikra amikor meg próbálok kiegyenesedni nagyon nagy szúró fájdalmat érzek a köldökömnél (általában a köldököm alsó felén.)

Ha összegörnyedve maradok akkor nem fáj, de ha meg próbálok kiegyenesedni olyan mint ha szét szakadna a köldököm vagy mint ha kést szúrnának belém.

Vizeléskor még jobban fáj, akkor nagyon fel erősödik a fájdalom.

Voltam már vele hasi ultrahangon, nem találtak semmit.

A fájdalom több órán keresztül érződik, van, hogy egész napon át.

Tegnap este 20:30 körül kezdett el fájni, hajnali 00:30 körül feküdtem le és aludni is alig tudtam. Reggel felkeltem és még nem volt tökéletes, éreztem, hogy valami nem stimmel, nem fájt csak érdekes volt ott ahol fáj.


(Nem köldök sérv az biztos.)


Mi lehet a probléma, van más is akinél ez előfordul rendszeresen? Van valaki akit ki gyógyítottak ebből?



2015. jan. 26. 08:58
 1/2 anonim válasza:
vakbél?
2015. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehetséges, de az sokkal arrébb van a köldöktől tudomásom szerin. Meg annak már valami következményei lennének mert évek óta fent áll a dolog... :/
2015. febr. 6. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!