Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér, volt már valaki így...

Aranyér, volt már valaki így ezzel? El fog múlni vagy megmarad?

Figyelt kérdés

Még karácsony előtt lovagolni voltam, rá pár napra jött ki életemben elsőnek aranyér. Kentem, csináltam intim tornát is, ami segít ellazulni és az izmokat megerősteni ott. Azóta nem fáj, nem viszket, teljesen tünetmentes, de kakilás után mindig kidülled(nem erőlködöm), Napközben pedig teljesen normális, nincs kidülledve. Volt már valaki ezzel így? El fog múlni valaha? És mehetek még lovagolni?(azóta nem voltam és nagyon hiányzik)

A válaszokat előre is köszönöm:)



2015. jan. 27. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már sajnos több éve van. Sok krémet kipróbáltam, (Hemorid, Hemopropin, Reparon) ezek közül nekem a reparon vált be leginkább! Nekem kis borsólyi méretű, sajnos nem húzódik vissza, csak félig, de wc-zés után olykor nagyobb is. Ezzel nem lehet mit csinálni, de mivel te még az elején vagy, tornával és helyes étkezéssel megelőzheted, hogy jobban kijöjjön. Sajnos elég egy durva hasmenéses nyavaja, amikor görcsösen távoznak az emberből a dolgok, vagy egy keményebb széklet, ezek nagyon nem tesznek jót.

Szóval ügyes vagy, hogy tornázol és vigyázol, találd meg azt a krémet, ami neked a legjobb és wc-zés előtt is és után is használd (ezzel síkosítani tudod az aranyér felületét és nem sérti a széklet, én így használom a reparont...)

Lovagolni szerintem menj nyugodtan, csak próbálj meg figyelni a testtartásra és feszesen tartani ott az izmokat - már amennyire lehet. Pihentetted, így szerintem nem lesz gond a lovaglás, de majd meglátod, milyen intenzitásnál lesz kellemetlen, és akkor majd visszaveszel a tempóból.

2015. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!