Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogorvosi baki, mit tegyek?...

Fogorvosi baki, mit tegyek? Végleg elcseszte?

Figyelt kérdés
Még december elején voltam fogorvosnál. Bal felső 4-esem tömte épp, én mozdulatlanul, nagyon erősen csukva tartott szemekkel türtem... Bár az érzéstelenítőnek hála semmit nem éreztem. Kész is lett, örültem, hogy túl vagyok rajta. Hazajöttem. Megnéztem a fogsorom a tükörben, és akkor vettem észre, hogy a bal felső 3-asom külső oldalának egyik fele végigvan karcolva. Mintha a legtetejétöl végig lenne szántva a fog aljáig a fogzománc. Azóta alig merek mosolyogni... Nem annyira nagyon látszik, csak hogy ha valaki a közelemben van, és úgy mosolygok, vagy nevetek... De én tudom, hogy ott van, és nem is nagyon merek azóta... És lehet, hogy csak beképzelem, de mintha hétöl hétre nagyobb lenne a "fog seb"... Mit lehet ezzel kezdeni? Miért nem szolt a fogorvos amikor elcseszte? Éreztem, egy fél pillanatnyi ideig, amikor a fogam csinálta hogy... De az érzéstelenítő miatt azt hittem hogy a mellette lévő fogamon alkot. :(

2015. jan. 27. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
És miért nem mész vissza a fogorvoshoz?? Mi nem tudunk ezen segíteni, és magától sem fog eltűnni.
2015. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt tudom... De "gyógyítható" egy ilyen korona nélkül is?


Ezt a fogorvost ajánlotta szinte mindneki... Több évtizedes tapasztalata van, és erre még ez is elcseszi.

Nem tudom, hogy kire bízzam...

2015. jan. 27. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza hozzá. A legjobbakkal is előfordul baleset, hagyd, hogy ő rakja rendbe. Hidd el, igyekezni fog.
2015. jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg simán át lehet polírozni, ne aggódj, bár megértem, hogy kiborultál.

Nem tudom, miért nem rakott fel matricát (ilyen kis védőlemez) a szomszédos fogakra, azzal elkerülhető lett volna.

2015. jan. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!