Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Diagnosztikai mérleget szeretn...

Diagnosztikai mérleget szeretnék venni, ami kimutatja a testzsírt, zsigeri zsírt, víztartalmat is. Mi a különbség az olcsó, pár ezer forint és a drága,40. 000 Ft-os mérleg között? Tudnátok egy megfelelő mérleget ajánlani?

Figyelt kérdés

#testzsír #diagnosztikai mérleg
2015. jan. 28. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis milyenre gondoltál? Mert sokan eladnak mérleget testzsír mérleg címen, aztán csak BMI alapján számol.
2015. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
EGy olyan mérleget szeretnék, amely valóban tudja ezeket!
2015. jan. 28. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan nem nagyon van.


Nekünk van egy 8000 forintos ilyen mérleg, de lósz..rt nem ér, mert csak betáplálod a magasságod, korod, nemed, megmér és ebből kalkulál valamit. De mindig ugyan azt.


Elkezdtem edzeni, láthatóan izmosodtam, de a mérleg változatlanul ugyan olyan zsírosnak mutat. Ami nem igaz.


Baromira nem a valóságot méri, mert ha meg átállítom, hogy férfiként mérjen akkor máris csak 18 % a testzsírom, nőként meg 25. Ez hülyeség. A testzsír az annyi kéne legyen amennyi.


Rendesen MRI-vel lehetne ezt megmérni. De nem gondolnám, hogy ha ráállok mezítláb egy ilyen mérlegre, akkor majd a szétszarusodott talpamon keresztül vezetett mikroáramból ő megmonnya mennyi a testzsírom.

2015. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vettem már egy Omron BF511-es mérleget, ami klinikailag validált. Ne is mondjam, hogy pár másodperces eltéréssel teljesen más értékeket mért! Vissza is küldtem hamar!
2015. jan. 28. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek semmit se érnek :( múltkor egészségnapon megmérettem és kiirta, hogy kb. dagadt vagyok :D közben meg 3 éve sportolok és full izom vagyok.
2015. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!