Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek sikerült...

Van itt valaki akinek sikerült eltüntetnie az epekövét műtét nélkül?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Megfáztam, sok köhögéstől, nagy erejű tüsszenésektől alhasi fájdalom jelent meg. Először azt hittem begyulladt a petefészkem vagy hasi sérv. Ma voltam UHon, semmi ilyesmi nem látszik, viszont epeköveket vett észre az orvos. "Sok, pici apró kavics, mint a vízparton."

Elkezdtem fekete retket enni olívabogyóval, és máriatövis teát inni.

Életmódom nem indokolná, hogy kavicsok legyenek. Cukrot évek óta nem veszünk, nem fehér kenyeret eszünk, nagyon ritkán eszem így ezeket, 13 éve ovo-lakto vega vagyok, sok zöldséget eszem, ritkán olajban sütve, inkább párolva. Tésztát szeretem, de heti egyszer eszem talán. Kávét mondjuk sokat iszom, de tömény alkoholt egyáltalán nem. Viszont lelki okok tökéletesen rám illenek sajnos.


2015. jan. 30. 23:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!