Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres vizelet? Miért van ez?

Véres vizelet? Miért van ez?

Figyelt kérdés

salátát ettem marha hússal és bizsoni mustárral, fél óra múlva hasmenésem volt. Amikor másodszorra mentem wcre nagyon megijedtem, mert egy kis vér is ott volt. Később rá pár órával elmentem leengedni a fáradt olajat és megint egy kis vér volt. Nagyon megijedtem azt hittem, hogy megjött, de csak a vizeletben volt vér.:(

Köze lehet ahhoz, hogy szimplán felfáztam? egész nap edzéscuccban voltam.


2015. jan. 31. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

a felfázás egy baktériumok által okozott húgyúti fertőzés, semmi köze nincs ahhoz, hogy lengén vagy öltözve vagy sem...


a vér a vizeletben azt jelenti, hogy gond van a húgyutaidban vagyis a vesédben, húgycsövedben, húgyhólyagodban gyulladás és fertőzés van ---EL KELL MENNED AZ ORVOSOSHOZ, aki ír fel antibiotikumot!


btw DIZSONI

2015. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Húgyúti gond. doki
2015. febr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is az orvost javaslom, ír fel gyógyszert és hipp-hopp rendbe is jössz. Ha még nem csíp a vizelet, akkor főleg menj el, mert hamarosan fog és az kegyetlen fájdalommal jár. :(


22N

2015. febr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!