Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen orvoshoz menjek ezzel...

Milyen orvoshoz menjek ezzel a panasszal?

Figyelt kérdés

Már 4-5 hónapja van valami furcsa gyulladás a lábamban. A combhajlatomban 2 egymáshoz közeli csomószerűség (felváltva) kb 1,5-2 hetente ijesztően megduzzad, fáj, majd másnapra kifakad gennyes-véres váladékkal és "elnyugszik". Eléggé aggaszt a dolog, amikor épp fáj sétálni is nehezebb. +unom már, hogy állandóan! ragtapaszt kell hordanom.

Gondoltam már bőrgyógyászra (de igazából a bőröm alatt van a gyulladás), nőgyógyászra (merthát hátha azon a tájékon van valami), sebészetre (ki kell szedni valahogy, az tuti, csak nem tudom rögtön mehetek-e sebészhez). Tudom, fogok olyan választ kapni, hogy menjek háziorvoshoz, de köszönöm, azt ha lehet elkerülném. Mióta átiratkoztam a felnőtt háziorvoshoz, értem miért kerüli az orvoshozjárást úgy a családom... Plusz nem szeretnék egy kellemes influenzát összeszedni amíg a váróban ülök.

Eddig azért nem tudtam dokit felkeresni, mert egyetem miatt ingáznom kell hetente. Hétvégén ügyeleten nem hiszem, hogy az én problémámra várnának. :)

Ezen a héten itthon vagyok, kit keressek fel? (először)

19L



2015. febr. 3. 00:16
 1/4 anonim válasza:
Nem sűrűn járok orvoshoz,de nálunk úgy működik a dolog,hogyha problémád van elmész a háziorvoshoz elmondod neki hogy mi a panasz,és ő ír egy beutalót amivel mehetsz az általa jónak látott "helyre" további ellátásra!Nálunk lehet időpontot kérni a háziorvostól hogy,ne kelljen egész nap ott ülni!
2015. febr. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Múltkor olvastam egy hasonló dologról asszem faggyú mirigy gyulladás.Bőrgyógyászatra menj szerintem.
2015. febr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen talán megoldható lenne úgy. Ha még hozzáfűzhetek, a háziorvos-témában nekem a betegkezelés amit eddig láttam elég visszataszító módon folyik. Néha kijön az asszisztens, akkor le kell rohanni azonnal megrohamozva, ha az ember akar is valamit, nem kivárni türelmesen a 2-3 óra rendelést. Lenéz és még ő van megsértődve, ha nem ezt teszem. Receptírásnál még megértem, de ez a rendszer nekem akkor se tetszik, remélem máshol normálisabban megy.


#2 Megfontolom ezt is, köszönöm.

2015. febr. 3. 00:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Fertőtlenítnei kéne -

A Bőrgyógyászatot javasolnám én is

2015. febr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!