Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bánfi samponból van olyan...

A bánfi samponból van olyan ami hajnövesztésre és zsíros hajra is használható?

Figyelt kérdés

Ugyanis nekem könnyen zsírosodika hajam, és ezért kimondott "Zsíros hajra" lévő sampont szeretnék venni, de viszont nagyon szeretném mgegnöveszteni a hajamat, és úgy hallottam, hogy a bánfi sampon nagyon jó. Ricimus olajat semmiképp nem szeretnék használni!

Ha a Bánfi samponból nincs kimondottan zsíros hajra is, akkor mit tudnátok ajánlani ami zsíros hajra van, de hajnövesztő is?

Kérlek segítsetek!



2015. febr. 3. 09:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszoljatok! :(
2015. febr. 3. 15:41
 2/4 anonim válasza:
A Bánfi sampon amúgy is szárítani fogja a hajad szóval tökéletes lezs neked a hajnövesztésre :))
2015. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én egy gyógynövényes sampont használok, a hajszesszel együtt és nagyon bevált. Az a neve MR Immun és fantasztikusan jó.
2015. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
BondBond, koszonom, de az hajnoveszto szer? Mert az en hajamra mar talaltunk egy jol bevalt csalansampont, de most csak hajnovesztot keresnek :)
2015. febr. 8. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!