Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valóban már nem tartalmaz a...

Valóban már nem tartalmaz a piros Technokol "kábítószert"?

Figyelt kérdés
Olvastam, valahol írták, hogy eltávolították belőle, amitől "beszívtak". Valóban, vagy csak ezáltal próbálják az embert rávenni arra, hogy ne szipuzzon? Dr. Zacher Gábor, toxikológus azt mondta, egy interjú során, egy szipuzás, a tévhitekkel ellentétben, nem okoz károsodást. Nem kell egyszerre azt feltételezni, hogy hozzászokik az ember, csak kérdezem. És, tudom, furcsa kérdés, de szájon vagy orron szívják be a zacskóból? És, hány szívás elég, hogy nagyjából magadnál legyél, de eufórikus állapotban legyél? Kérem, az utálkozó hozzászólásokat mellőzétek, a gyakorikerdesek.hu épp erre való, ha nem vagyunk tisztában valamivel, megkérdezzük.

2015. febr. 3. 19:22
 1/2 anonim válasza:
Pontos adatunk nincs arról, hogy a ragasztóból valóban kivonták-e a „kábítószert”, de az bizonyos, hogy maga a ragasztó beszippantása, káros és mindenképpen romboló hatással van a szervezetedre.
2015. febr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztm igen én a szaga miatt szipuzom a pirosat és nem szívtam még be
2018. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!