Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zöld széklet mitől lehet?

Zöld széklet mitől lehet?

Figyelt kérdés

Semmilyen zöld ételt nem ettem. Sajnos elég válogatós vagyok, úgyhogy rendes ennivalót kb nem is eszem, meg keveset is. Ezen a héten szinte csak gumicukrot éltem, 1 hét alatt megettem 1100 grammot. A gumicukor tobb színű volt: zöld, kék, piros, sárga. Szerintem a kék szín miatt lehet, mert szoktam enni sima zöldet is, de az mégsem színezi el. Egész pontosan méregzöld a színe, de már 3. napja ilyen, úgy gondoltam ha a héten nem oldódik meg akkor elmegyek orvoshoz.

A válaszokat előre is köszönöm.

17/L


2015. febr. 7. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenkeppen a taplalekban keres a miértet.

Gumicukortol is lehet,de pls levestol is

2015. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ de semmilyen levest nem ettem.

Javítok *gumicukron éltem.

2015. febr. 7. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
2015. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ételfesték megjelenhet a székletben. Orvoshoz most még ne menj, mert diliházba utal.
2015. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kék szinezéktől lehet zöld.
2015. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Akkor még nem megyek sehova.
2015. febr. 7. 18:52
 7/7 anonim ***** válasza:
A gumicukor tele van ételfestékkel, az elszinezheti a székletet, de ha csak azon élsz, akkor előbb-utóbb nagyon beteg leszel, súlyos hiány lép fel a szervezetedben, táplálkozz normálisan.
2015. febr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!