Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 eve folyamatosan faj a...

1 eve folyamatosan faj a fejem de nem mondtak az orvosok ra semmit es hanyingerem is van, sokszor elzsibbad mindket karom es gyorsabban szokott dobogni a szivem es az oldalam is szur de az orvosok nem mondanak semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így túl sokrétű, hogy egy konkrét betegségre utaljon. Nem szoktál sokat idegeskedni?
2015. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem,nem vagyok olyan
2015. febr. 10. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor első körben menj el vérvételre, kérj beutalót neurológiára, kardiológiára esetleg. Ha gond van, akkor ezeken a helyeken biztos kimutatnak valami eltérést. De nem hinném, hogy bármi komoly probléma lenne.
2015. febr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom :)
2015. febr. 10. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azért megírhatnád, hogy gyerek vagy avagy felnőtt, és fiú vagy avagy leány, kövér vagy sovány? Tudom hogy ezt te mind tudod...így max annyit lehet mondani, ne idegeskedj. Mert az mindig beválik.
2015. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16 vagyok lany es sovany
2015. febr. 10. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!