Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki álmában...

Van olyan, hogy valaki álmában megfullad?

Figyelt kérdés
Úgy értem, azt álmodtam az éjszaka, hogy félrenyeltem, és arra ébredtem, hogy iszonyúan köhögök és fuldoklom. Lehetséges, hogyha mondjuk valaki azt álmodja, hogy mondjuk vízben fuldoklik, akkor igazából is meghal?
2010. febr. 11. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem!
2010. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Elvileg minden lehetséges, gyakorlatilag nem fordul ilyen elő. Olyan van, hogy akik brutálisan horkolnak, azok meg tudnak fulladni, de ahhoz 200 kilósnak kell lenni.

Ha azt álmodod, hogy mondjuk megfulladsz, akkor ugye úgy fullad meg az ember, hogy nem bírja tovább a víz alatt, és vesz egy nagy levegőt... Na nyugi te is fogsz :) A szervezeted tudja, hogy alszol, és ha bajt érzékel úgy ébreszt fel, mint a pinty! Nem tűnt még fel, hogy ha felriadsz az éjszaka közepén egy rémálomból, akkor teljesen éber vagy és friss, pedig mondjuk csak 4-5 órája feküdtél le, míg simán reggel ha korán kell kelni, fél óráig is csak "lebegsz" álmosan? Az adrenalin csodákra képes! :)

2010. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ja, és attól, hogy valaki a nyálát félrenyeli nem tud megfulladni! Mivel folyékony, nem tudja elzárni a légutakat! Sima köhögéssel megoldódik.
2010. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Én is egyszer azt álmodtam, hogy egy zacskó van a fejemen és nem alig kapok levegőt majd mikor már nem kaptam levegőt felriadtam és valahogy teljesen benne volt a fejem a párnahuzatba és azért nem kaptam levegőt :D akkor kicsit ijesztő volt...
2010. febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sem tud valaki almaban megfulladni legalabbis en meg nem halottam rola. En mindig felebredek ha olyat almodok peldaul, hogy fulladok bele a vizbe.
2010. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Felébredsz de megfulladhatsz közbe....
2010. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem. Még az álombeli halá előtt felébredsz.
márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!