Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Mit csinálj...

Tudnátok segíteni? Mit csináljak? Iszonyatosan görcsölök, hiába szedem már régóta a magnéziumot. (bővebben lenz)

Figyelt kérdés

Voltak korábban betegségeim, nem tipusos vastagbél gyulladásba lefogytam, igaz azóta ez már rendeződött és tünetmentes. A problémám a görcsök amik jelentkeznek, labor alapján ki tudom jelenteni hogy magnézium hiány okozza, 6 hónap alatt 4x vettek tőlem vért és egyre csökkenő szintet mutat.Hiába pótolom nem job, csak rosszabb, pedig már 500 és 1000 mg között szedek. most már nem is ilyen gyógyszertárit szedem hanem a ami van a tescoban 300 forintos, mert egy szemben nagyobb adag van. De ezek szerint nem jól szivódnak fel.

Mondtam a házorvosnak hogy már annyira begörcsöl hogy néha a kuplungot nem tudom nyomni.Kérdeztem is tőle nem-e lehetne vénásan van injekió formában. Mi volt a válasz?? - "vegyél automataváltós autót" - mekkora 1 s..f..e..j.


Folyékony magnéziumot használt már valaki?(scitecnál van ilyen)



2015. febr. 12. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne szuper- vagy hipermarketekben vegyél vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet!

Ismerősöm a két betűs drogériában vett például magának C vitamint, SEMMIT nem használt neki! Mondtam neki, hogy pedig 1000 mg C vitamint azért már meg kellene éreznie! Sürgős cserét javasoltam. Nagyon bevált neki az, hogy változtatott! Egy USA-ban gyártott terméket vett, nevet nem írhatok, de azzal nagyon elégedett volt.

A többi összetevőt is figyelni kell, nem csak a hatóanyag-tartalmat! Sok olyan dolgot is beleraknak különböző gyártók a termékeikbe, hogy jaj!

2015. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bájotekkusa? :)
2015. febr. 12. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. :-)
2015. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!