Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalaitok vannak...

Milyen tapasztalaitok vannak a karbamazepint tartalmazó tablettákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nekem most írt a doki 200 mg-os karbamazepin tablettát, de eléggé elrettentett a mellékhatásokkal kapcsolatban. Ezért lennék kíváncsi, hogy aki próbált már hasonló készítményt milyen hatással volt rá?

2015. febr. 18. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan gyógyszer amit csak úgy ki szoktak próbálni. Ha jól tudom, csak szakorvos írhatja fel. Valószínűleg okkal kaptad. Egy darabig én is szedtem, most már nincs rá szükségem.
2015. febr. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam , nekem is orvos írta fel! Nem kipróbálni szeretném, hanem arcidegzsábát kezelni vele!
2015. febr. 18. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem epilepsziával kezeltek, és hatszor váltottak gyógyszert az évek során. Szerencsére már sok éve nem kell szedjem.

A gyógyszereknek pedig vannak komoly mellékhatásaik, egyeseknek akár a halál is.

2015. febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy önnek használt, én valszín leállok a szedésével, mert egy 24 órát átaludtam, ha meg kávát iszom minden szem után szédelgek, fáj a fejem, szóval nálam több a kár mint a haszon tőle :(
2015. febr. 19. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!