Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor milyen színű...

Most akkor milyen színű alapjába véve a szemem?

Figyelt kérdés

Még fotókon is megörökítettük régen ezeket a színváltozásokat.Kiskoromban szép kék szemem volt.(Na,az ma már ritkán van)


Alapjába véve szürke a szemem szerintem,de ha ideges/feszült/kialvatlan/ vagy kisírt szemeim vannak,mindig teljesen zöldek a szemeim.Illetve,időnként átmegy olyan szürke-kék közötti átmenetbe is.De sokszor meg úgy látom,hogy semmi oka nincs a szememnek,hogy zöld legyen,mégis olyan.AKkor most milyen színű a szemem alapesetben?


(Anyukám kék,apukám barna szemű,anyai nagyszüleim:nagymama barna,nagypapa kék , apai nagyszüleimnél mindkettő barna szemű).



2015. febr. 18. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Fotókat fel tudsz tenni a szemedről?

Nekem is kéknek indult a szemem. Olyan tíz éves koromig zöldeskék lett belőle, utána szürkészöld. Most is szürkészöld, de már nem olyan hideg árnyalatú, kezd kimenni belőle a kék. Ha minden igaz, később világosbarna lesz és fokozatosan besötétedik, de hogy mennyire, az majd szerintem attól függ, hány évet élek meg.

Anyámnak és az ő anyjának volt ilyen szeme.

2015. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is zöldes szürke szemem van. Nèha szürke, nèha zöld nèha mindkettő ès különbözőbbnèl különbözőbb árnyalatú. Remèlem soha nem barnul be. Viszont lehet halványodni fog mert anyukámnak volt ilyen szeme. Azt vettem

èszre hogy az emberek szeme halványodik ahogy öregszenek. Pl a sógorom fiatalabb korában barna szemű volt de a piától vagy mitől sárga lett a szeme egy idő után.

2015. febr. 19. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát,most a fotók összekereséséhez,majd digitálissá tételéhez,majd a képrészlet kivágáshoz nincs kedvem,bocsi :D


Hú,remélem nem fog elhalványodni,én nagyon szeretem :D Na,ne is barnuljon persze :D

2015. febr. 19. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is alapból szürke, ha jó a kedvem, teljesen kék, ha haragszom, vagy ideges vagyok, akkor pedig villogó zöld, mint a macskának :) Mindenféle szín igen intenzív szín egyébként.

Soha nem zavart, pedig lépten-nyomon rácsodálkoznak, a férjem és a kisfiam nagyon szereti :) Szülők kék szeműek, a négy nagyszülő pedig barna/fekete szeműek voltak.

2015. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én várom, hogy barnuljon, mert szerintem az a legszebb szemszín. Bár félek, olyan sötétbarna, ami a legjobban tetszik, nem lesz. Első voltam.
2015. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!