Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a belem, beszúr néha, nem...

Fáj a belem, beszúr néha, nem ürítek rendesen. Miért?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta ritkán ürítek, heti 2-3x. Tudom hogy nem egészséges de családunkban sajnos sokaknál ez van, valószínüleg én ezt örököltem. Sovány vagyok így nem tudok sokat enni mivel nincsen étvágyam, de hamarosan elkezdek eddzeni, + étrendemet is megváltoztatom.

A kérdésem annyi lenne hogy néha fájnak e beleim, beszúr hátul a hátsómnál. Mintha azért lenne mivel nem ürítek rendesen, olyan mintha mozogna a belem . Mitol lehet?



2015. febr. 20. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
próbálj székletet lágyító dolgokat fogyasztani (joghurt, gyümölcs), esetleg hashajtó (laktulóz), vagy a glicerines kúp is nagyon jó (ha érzed hogy van benned széklet és megszabadulnál tőle, de nem megy, akkor rakj be 1 kúpot és várj, pár perc múlva megszabadulsz a terhedtől-és még csúszóssá is teszi, hogy ne fájjon). a székrekedés miatti kemény széklet sajnos okozhat végbélrepedést is. ha szkletürítés alatt érzed a fájdalmat és esetleg véres is, akkor gyanús.
2015. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

de persze aranyered is lehet..ami nem biztos hogy látszik, mert belső fajtája is van.

ha komoly fájdalmaid vannak, menj orvoshoz, hogy kiderüljön, melyik.

2015. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szokott ürítés közben bekövetkezni, csupán előtte. mintha már ki-ki kívánkozna. Rendben, megpróbálom majd :)
2015. febr. 20. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!