Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az apám a konyhaban a kávéfőző...

Az apám a konyhaban a kávéfőzőt kezdte kitakaritani10 % os tömény ecettel. Most mi lesz?

Figyelt kérdés
Mikor mentem vissza a konyhába akkor benéztem és a kávéfőzőből ömlött az ecet gőze (ablak csak minimálisan volt nyitva) ahogy beléptem elkezdtem köhögni és őt kitessékeltem a konyhábòl. De ő nem is köhögött. Kaphattunk valami féle mérgezést? Szerintük semmi bajom nem lett de én rettenetesen félek a külömböző vegyszergőzöktől. Mik lehetnek a mérgezés tünetei? Nem nagyon szeretném ha valaki tüdővizenyőt kapna!

#Ecetgőz
2015. febr. 20. 13:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
megmondtam, magadat írod le ez neked gáz nem nekem
2015. febr. 22. 20:40
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem, itt egyedül csak te járatod le magad. Nyilván salátát sem eszel soha, amelyen 10% tömény (sic!) ecet van. Sajnállak. Az ecet az egyik leghétköznapibb anyag, amelyik konyhában előfordul.
2015. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Tudod azért van ez az oldal, hogy amit nem tud valaki azt más aki tudja azt megválaszolja... és én ettől nem vagyok buta. Tudod az ember az élete végéig tanul,jobb esetben...
2015. febr. 23. 17:32
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
titeket is kiosztott privátban? :)
2015. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
70%

De, buta vagy.


S mi van a tisztítószerekkel, azok rendes vegyszerek...az ecetet meg kajába teszed...egyébként mivel kellett volna tisztítani azt a kávéfőzőt?


S kapaszkodj meg, a levegőben meg nitrogén van, nehogy belélegezd!

2015. febr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!