Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lesz ha a pezsgőtablettát...

Mi lesz ha a pezsgőtablettát nem vízben oldom fel, hanem csak megeszem?

Figyelt kérdés
Nem akarom inni mert úgy nagyon rossz az íze.De valahogy bele kell juttatnom a szervezetembe mert felírta az orvos.De tegnap csak egy pillanatra be tettem a számba és úgy finom volt.Lenne bármi bajom ha így fogyasztanám el?

2015. febr. 22. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyi bajod lesz,hogy több lesz a savad és azt fogod fel böfögni.Én is ettem de semmi bajom nem lett.
2015. febr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezek nem szerves összetevőkből állnak ezért nem szívódnak fel . Gyümölcsökkel , dióbéllel mézzel és növényi kivonatokkal jobban jársz .
2015. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne tedd, ezekben citromsav van, ami roncsolja a fogzománcot és nem tesz jót szerintem a nyelőcsőnek sem töményen, fel kell oldani. Tedd bele szörpös vízbe, úgy talán nem olyan rossz.
2015. febr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. febr. 22. 22:08
 5/5 anonim válasza:

Semmi bajod nem lesz tőle

En is voltam már igy

2020. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!