Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet vért adni ha pajzsmirigy...

Lehet vért adni ha pajzsmirigy betegségben szenvedek? Rendszeresen szedem a gyógyszert és a pajzsmirigy értékeim normál szintet mutatnak az utóbbi vizsgálati eredményeim szerint.

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen betegséggel nem adhatsz vért,főleg ha állandó gyogyszeres kezelésre szorul.Hiába jó az eredményed de ez kizár tényező.Azért jó szándékodatértékelni kell=)
2010. máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Én is hasonló cipőben járok. Bár nem írtad, hogy autoimmun eredetű-e a problémád (nekem igen), ilyenkor antitestek vannak a vérben, és emiatt nem lehet vért adni.
2010. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!Párom már negyvenedik alkalommal ad vért,nagyon büszke vagyok rá!!Ezért kérdeztem hátha csatlakozhatok hozzá minden egyes alkalommal,és közösen menthetünk életeket,de sajnos nem. :( Szép napot mindenkinek
2010. máj. 19. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!