Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha 38,6 fokos a...

Mit tegyek, ha 38,6 fokos a lázam? 16/l

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a torkom meg a fejem,és lázam van.Hétfőre elmúlik?Nem akarok az iskolából hiányozni,mert 160 óra hiányzásom van(nem lógtam,csak tüdőgyulladásom volt).Szerintetek nagy baj,ha lázasan megyek?

2015. márc. 6. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem múlik el magától, menj orvoshoz!
2015. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vigyél magaddal algopyrint. Én magasabb lázzal is mentem már suliba nem lesz a kedvenc napod, de átvészelhető.
2015. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán elmúlik addig,de orvoshoz is menj el. Mert ha pont hétvégére leszel nagyon rosszul akkor problémásabb, mert csak ügyeletre tudsz menni
2015. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aludj nagyon sokat, mert nagyon sokat javít az ember állapotán, vegyél be algopyrint, és igyál meg annyi teát, amennyi csak beléd fér, vegyél be szopogatós tablettát, és pihenj sokat, hátha elmúlik, de ha még vasárnap este is van lázad, akkor irány az orvos, és ha pihensz még egy pár napot, nem fog kigyűlni az órát.

Ja, és nagyon fontos: Sok gyümölcs és zöldség, hogy kapj sok tápanyagot, és C vitamin.

Remélem tudtam segíteni!

2015. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!