Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanás utáni piros foltok...

Pattanás utáni piros foltok eltüntetése?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon sok pattanásom volt és ezek után piros foltok maradtak az arcomon. Mivel lehetne eltüntetni ezen? Pattanásom még most is van, de már nem olyan sok mint régen. F/17

2015. márc. 7. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Arcradírt használj hetente többször, az nekem segített. Aztán a clinique-nek van egy krémje, ami kimondottan erre van. Mondjuk az ára húzos. De az is segít. Drogériába menj be, nézz körül, vannak ott nők, akik direkt a krémek/arclemosók/tonikok kiválasztásában

segítenek. Nekem az ilyen nivea, garnier kremek sosem használtak, ezért mondom a drágábbakat. De ha a bőrgyógyászhoz elmész, ő is tud adna jó krémet, nekem anno ő írt fel egyet, kb 2 ezer ft, na az, nagyon jó volt! Pattanás, heg, minden eltűnt! Sajnos a nevére nem emlékszem ..

2015. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hámlasztót csak akkor lehet használni, ha teljesen elmúltak a pattanások. Nekem Cicaplast-ot írt fel a bőrgyógyász, drága is és teljes mértékben haszontalan. Szerintem a plasztikán kívül ezeken nem segít semmi.
2015. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!