Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakbelmutet. Hogyan is van ez?

Vakbelmutet. Hogyan is van ez?

Figyelt kérdés
Megmutottek hetfon vakbelgyulladassal. De itt Angliaban, mert itt elek. Harom helyen van kotes a hasamon. Egy baloldalt, egy a koldolomnel meg egy a koldolom alatt. De amikor csereltek a kotest ma rajta (mielott kiengedtek) meglepodtem,hogy nem nagyok a varrasok. Amikor meg csinaltam most egy kis kutatast akkor sokan irtak, hogy vissza kellett meg nekik menni varrat szedesre. Van tobb fajta a mutetnek? bocsi nem vagyok jaratos a temaban ezert meg nem megyek vissza korhazban megkerdezni :) de a tema erdekelne.

2015. márc. 13. 23:41
 1/4 A kérdező kommentje:
jajj azt kifelejtettem,hogy nekem nem lesz varrat szedes le van tudva az egesz
2015. márc. 13. 23:55
 2/4 acelsziv ***** válasza:

valószínűleg laporoszkópiás -vagyis kulcslyuk -műtét volt.

a hagyományos módon egy marha nagy vágást csinálnak ami ocsmány sebhelyet hagy egy életre.

2015. márc. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ohh koszonom a valaszod. Akkor jobban jartam igy
2015. márc. 14. 02:09
 4/4 anonim ***** válasza:
laporoszkópia, egy lyukon bemegy a kamera, és 2 gép a másikon, így jobban megúsztad :)
2015. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!