Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet a fülzúgás maradandó?

Lehet a fülzúgás maradandó?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 hete zúg a fülem és még nem voltam orvosnál,az egész akkor kezdődött mikor teljesen bedugult az orrom és rá 1 hétre jelentkezett a zúgás. Ha sokáig halogatom esetleg akkor lehet maradandó a zúgás?

2015. márc. 16. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Nekem mondjuk már 2 hónapja zúg, én voltam vele orvosnál, azt mondta fülkürt hurut, és ha elmúlik, akkor a csengés is. Hát nem múlik, néha jobb, néha rosszabb. Neked is valami hasonló lehet. Ha esetleg mégis zajártalomtól van, akkor meg azonnal menj el orvoshoz, mert még az első hónapban tudnak infúzióval javítani rajta, egyébként meg maradandó.
2015. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lehet zajártalom ,mivel soha nem járok koncertre és nem használok headset-t sem. Az egész úgy kezdődött mikor egyik reggel kikeltem az ágyból,kifújtam az orrom és akkor bedugult azóta pedig zúg
2015. márc. 16. 20:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy fülkürt hurut ellenszere ha befogjuk az orrunkat és levegőt pumpálunk a fülbe. Egyszer-kétszer megcsináltam és csak a jobb fülem "szelel" a bal egyántalán nem és ráadásul olyan mintha ott erősebb is lenne,bár nem tudom nem csak beképzelem-e.
2015. márc. 16. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!