Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ovuláció és tüsző repedés...

Dalmm94 kérdése:

Az ovuláció és tüsző repedés ugyan az akkor, hogy lehet a tűszőrepedés után 14 nappal kéne megjönnie a menstruációnak mikor a kalkulátor szerint mikor én hónap elején ovulálok de a menstruációm csak hónap végén jön meg?

Figyelt kérdés
Az interneten van egy olyan alkalmazás amely kiszámolja, hogy mikor ovulál az ember.Meg kell adni, hogy hány nap szokott el teli a 2 menstruáció között és mikor kezdődött az előző. Megadtam az adatokat és azt jött ki ,hogy hónap elején, viszont ha a tüsző repedés is ezekbe napokba esik bele akkor az hogy lehet, hogy a tüsző repedés után 14 nappal jön meg az első menstruáció? Mikor az nem arra z idő pontra esik mikor én menstruálok?

2015. márc. 16. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Hú kicsi csillag fordítsd oldalra a fejed....hátha az a kevés ész akkor többnek hat.....borzalom....se írni se gondolkodni....
2015. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!