Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbetegek! Hogyan győztétek...

Pánikbetegek! Hogyan győztétek le a betegséget?

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:

- először gyógyszer (szorongásoldó: Grandaxin) ... ez legalább fél évig tartott

- közben, és később is pedig relaxálás, a problémák rugalmas kezelése (amit meg tudsz oldani azzal foglalkozz, a többi probléma nem probléma, mert úgysincs rá hatásod)

- és a legfontosabb (merthogy komoly halálfélelemmel járt): mindenképpen meg kell halni, és ha egyszer összejött, akkor azt már úgysem tudom meg ... azt hiszem ez számított a legtöbbet, hogy erre változtattam a gondolkodásom, és már rég nem félek a haláltól

- ja, és még a leszart szar is le van szarva


utána egy-két évig még kivert a víz, elgyengültem, beszűkült a tudatom amikor nem napi megszokott szituációba kerültem (pl moziban mikor elsötétítettek, mikor átléptem az országhatárt kocsival, mikor alagútba értem) ... ilyenkor erőszakosan kellett a tudatomat arra irányítani, hogy semmi nem változott a korábbi körülményekhez képest, minden rendben van, csak az idegeim játszanak velem


mindez már néhány évtizede volt, tökéletesen talán úgy három év alatt jöttem ki belőle (hogy pl egy tizenvalahány kilométeres alagútban nem izzad a kezem, és nem jut eszembe hol is vagyok jajajaj)

2015. márc. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!