Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kérlek mondjatok nekem valamit...

Kérlek mondjatok nekem valamit, mert nem tudom hogy pozitívnak számít e ha két teszten is a második csík időn belül megjelent de vékony?

Figyelt kérdés
Márc 7-én voltunk együtt párommal és pont peteérésem volt.

2015. márc. 22. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, pozitív. A halvány, vékony stb. csík is csík.
2015. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezen kívül kb 4 napja olyan érzésem van hogy mindjárt megjön,továbbá sűrün pisilek de nem csíp és fáradékony vagyok. Ezek arra utalhatnak hogy baba van???
2015. márc. 22. 18:13
 3/6 anonim válasza:
A csíkok szerint terhes vagy. Nagyon sokan panaszkodnak arra, hogy az egyik halványabb, de ez nem jelent semmi rosszat. :) A pisilési inger szerintem még nem jelentkezhet a baba miatt, mert ezt általában az elhelyezkedése okozza (tudomásom és saját tapasztalataim szerint), viszont vigyázz, nehogy felfázz az elkövetkezendő hetekben. Nekem vizeletfertőzésem volt az első hetekben, az orvos szerint azért, mert 12. hétig (kb.) gyengébb az immunrendszere az anyukának, hogy gond nélkül befogadhassa a kis jövevényt. :)
2015. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gabi880315 válasza:
Nekem pl volt pisilesi inger ez volt az egyik okom a tesztelesre,amikor elmentem dokihoz még csak petezsakra gyanús képletet látott. Persze a köv.vizsgálatön már szivhang is volt.
2015. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok. nekem is 2 teszten is a második csik halvány. furának érzem a hasam. fàj a mellem. szerintetek terhes lennék? :) van már egy 3éves kislànyom de vele semmilyen elöjel nemvolt. köszi. Monika
2015. ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
sziasztok. A méh polipot kimutathatja a terhességi teszt??
2015. ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!