Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felnőtt autistaként még van...

Felnőtt autistaként még van reményem fejlesztésre, állapotom javítására?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy nehezen születtem,és ennek következményeként autista lettem,bár nem a legsúlyosabb,de akkor is pokol emiatt az életem.Nem tudok kapcsolatot teremteni másokkal,nem tudom a céljaimat megvalósítani,mert nem vagyok normális ember.Sokszor már a halált is kívánom,nem tudom mit tegyek.Ha valaki esetleg tud segíteni,tanácsot adni,annak nagyon megköszönném.

22/F



2015. márc. 23. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

- Szerintem kérdezz rá a témára az AOSZ-nél, és Autizmus Alapítványnál.

- Keresd fel a helyi pszichiátert, mond el a panaszaid. Jó eséllyel javasolni fog pszichoterápiát.


Ha segítség kell, segítséget kell kérni, és nem annyiban hagyni. Ha pedig segítséget kapsz, el kell fogadni. Tapasztalatból tudom, hogy ez nagyon nehéz!

Szerintem valamilyen érintetteknek való klub is jó lenne, ahol értelmesen lefoglalod magad, és látod hogy nem vagy egyedül.

2015. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Egyetértek az előző hozzászólóval. Keresd fel az AOSZ-t, biztos tudnak segíteni. Nagyon sok mentor szülő van, testvérek akiknek szintén autista van a családjában. Tapasztalatból tudom én is, nem könnyű ezzel élni. Az én kisfiam is autista, bár ő még csak 7 éves.


Attól mert autista vagy, ne gondold hogy nem vagy normális. :) Kérj segítséget.

2015. márc. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben,megpróbálom.Köszönöm szépen a segítséget!:)
2015. márc. 26. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!