Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Befejezhetem az antibiotikumot...

Befejezhetem az antibiotikumot ebben az esetben vagy bajom lehet tőle?

Figyelt kérdés
A 3.szemet szedtem be és egyszerűen a gyomrom is fáj és hányingerem van tőle. Lehet bajom ha befejezem?

2015. márc. 27. 20:51
 1/9 anonim válasza:
Elvileg végig kell szedni akkor hatékony és akkor nem lesz tőle bajod. Ha fáj tőle a hasad akkor szedned kell probiotikumot mellette hogy védje a gyomrod. Én elofloras natúr joghurtot szoktam enni
2015. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, egyrészt nem gyógyulsz meg, másrészt ellenállóbbak lesznek a baktériumok, amik ellen kaptad, és így nem csak magaddal bánsz el, hanem másokkal is, akik elkapják tőled az ellenállóbb bacikat, akik nem fognak majd reagálni a jelenlegi antibiotikumra és majd erősebb kell ennél is, és így szép lassan beindul egy ördögi kör
2015. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából semmi komoly... Csak köhögök, azt sem nagyon. Erre kaptam...
2015. márc. 27. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:
csak köhögésre nem szoktak felírni ilyen kemény gyógyszert, ha mégis, a helyedben azonnal orvost váltanék
2015. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igyál kamilla teát, és sok folyadékot! Hívj fel ügyeletet, hogy indokolt, vagy nem az abbahagyása?Elvileg 5 napig kellene szedni.
2015. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem, nem 5 napig, hanem addig, ameddig el nem fogy, nem véletlenül van annyi szem egy dobozban, amennyi
2015. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
köhögésre AB? Fincsi. Kinek kell elvenni a diplomáját?
2015. márc. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz és mondd meg, hogy fáj a gyomrod a gyógyszertől és hányingered van, ő majd megmondja mit kell tenni, addig is egyél meg naponta legalább 1 doboz élőflórás natur joghurtot.
2015. márc. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a kapott gyógyszerre allergiás vagy, akkor természetesen hagyd abba a szedését, és menj vissza az orvoshoz mielőbb, és mondd el, mi történt. Ilyen esetben nem kell és nem is szabad mindenáron végigszedni a dobozt!
2015. márc. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!