Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanások, és miteszerek...

Pattanások, és miteszerek mindenütt! Többi lent!?

Figyelt kérdés

Az arcomon,és a hátam pattanásos,és miteszeres.Tegnap a karomon,és a mellkasomon is jöttek ki.Nem tudom miért.Igen kamasz vagyok,de most komolyan a karomon kijön?

Olyan jó lenne elmúlasztani..Már nagyon elegem van és a sírás környékez amikor magamra nézek.Gondoltam arra hogy egészségtelenül étkezem,pedig nem.Nem eszek cukros,és zsíros dolgokat.Mindennap sportolok.Nem èrtem..Kérem,aki tud segíteni az nyugtasson meg valamivel,vagy mondjon egy-két tippet,mert már komolyan utcára se merek lépni,annyira rosszul érzem magam..



#pattanasokesmiteszerek
2015. márc. 29. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
draga de a legjobb dolog. en ugyan igy voltam csak a karomon nem volt (15/L) es probalkozztam citromos viz mindenfele arctonik meg DMes vacak aztan anyam latta a tvbe ezt a Armonia Helix Active Csiga Arckrém es valami csoda eskuszom szoda tortent eloszor 1-2nap alatt eltunt a fele 3-4nap az osszes es nem is jott ki uj azota es nem kentem ra sokat eleinte mondom fuj miezz de jo illata volt szoval fel kenntem
2015. márc. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvos tudja felírni, de ajánlom a Skinoren krémet! illetve ami még segített az a Pasta Zinci Oxydati, egy hámlasztó paszta, de azt pont a pattanársa kell helyezni, szóval nem kenhető nagy felületre, viszont nagyon hatásos! Ez vény nélkül, pár száz forintért beszerezhető a patikákban:) Érdemes lenne elmenned egy bőrgyógyászhoz, hogy felírja a Skinorent és megnézze esetleg, hogy mitől vannak.
2015. márc. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Duac gél vált be! Igaz az sem olyan olcsó és szerintem kevés is van benne, de nekem egyszeri használat után látszott a különbség. Valamiért már ezt is csak receptre adják, szóval a háziorvosoddal írasd fel. De nekem tényleg nagyon sokat segített! :)
2015. márc. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!