Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Székelési inger nélkül is lehet?

Székelési inger nélkül is lehet?

Figyelt kérdés

Bocsi előre is, kényes téma.Azt már tapasztaltam, hogy pisilni tudok akkor is, ha nincs ingerem, valamennyi biztos mindig van a hólyagban...


De azt is észrevettem, hogy a reggeli kávé,cigi után menni kell a wc re.Sokszor pedig nincs is inger,de ha ráülök a wc re, mégis tudok,van széklet.Mitől van ez?


Mielőtt valaki félreértené, nem inkontinenciáról beszélek, azaz, hogy nem tudom tartani..


2015. márc. 30. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nahát, már azt hittem, én vagyok az egyetlen. Néha van inger, de gyakrabban nincs, csak azt érzem, hogy irgalmatlanul megfájdult a hasam, olyankor próbaképp elvonulok a mosdóba és rendszerint produkálok is valamit... fura. Akkor másoknál is van ez. Remélem normális dolog.
2015. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megérte, hogy fel mertem tenni a kérdést,pedig sokat gondolkoztam, megtegyem e?mert nem szoktam senkivel beszélni ilyenekről.De anonim oldalon lehet...:)
2015. márc. 30. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!