Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vérzik az orrom? Eddig...

Mitől vérzik az orrom? Eddig soha nem vérzett.

Figyelt kérdés

Decemberben beteg voltam és azóta is megmaradt az orrfolyás, ami elég idegesítő az orvos csak valami gargalizálót írt fel.

Nem tudom hogy köze van e ahhoz, hogy az orrom elkezdett az előbb vérezni? Nem ugy amikor sokat fújod és azért hanem rendesen folyik a vér. Mitől lehet? Kicsit meg vagyok ijedve.



2015. márc. 30. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem magas volt a vérnyomásom és akkor kezdett el folyni a vér az orromból. Addig sűrűn ismétlődött amig nem kaptam vérnyomáscsökkentőt. Ez rendezte.
2015. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Magas vérnyomás vagy túl erősen fújjtad az orrod
2015. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézesd meg orr-fül-gégésszel, lehet, hogy egy megvastagodott ér okozza, vérnyomásodat mérd meg, lehet attól is, de a téli száraz levegőtől és náthától is vérzik sokszor az orr.
2015. márc. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!