Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fülcimpámon, a füllyukam...

A fülcimpámon, a füllyukam alatt, és a bőröm alatt van egy kb. gombostű méretű golyó? Mi miatt lehet ez? Többi lent.

Figyelt kérdés
Anyum azt mondta, hogy szerinte valamilyen zsírgolyó(?), nemsokára megyünk emiatt fülészetre. Ha ez számít valamit, szoktam fülbevalót tenni a fülembe, de nem rendszeresen.
2015. márc. 30. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


Nem vagy köszvényes? Azoknak válik ki a húgysav kristályokba, és főleg a fülcimpákban rakódik le. Azt ki lehet tapintani. De lehet zsírcsomó is. Az is gyakori.

2015. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lőtték a fülbevalódat, nem szúrták, ugye? Attól keletkezik ilyen kis göb, tulajdonképpen egy belső hegesedés, mert a belövőpisztoly roncsolja a szöveteket. Felesleges miatta fülészetre menni.
2015. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem fúrták és nekem is van mindkettőben egy icipici göb, semmi bjaom vele, nem fáj.
2015. márc. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és igen furták
2015. márc. 31. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!