Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A testépítők korábban halnak?

Yoshimitcu kérdése:

A testépítők korábban halnak?

Figyelt kérdés
Hobbiszinten szoktam gyúrogatni, most utoljára mikor voltam a szivem elkezdett fájni ilyen szoritás szerü fájdalom. Könyököm is szokott fájni az izület vagy nemtudom mi, meg az egész alkarom néha az erőltetéstől. Mikor fekve nyomok, az utolsó ismétlések fele, érzem hogy a vérnyomás majd szét viszi a fejem az erőlködéstől, vörös is a fejem olyankor utánna. Attól félek egyszer agyvérzést kapok, vagy valami szív és érrendszeri problémám lesz az erőlködéstől. Viszont ha nemjárok akkor meg szégyellem ahogy kinézek két évig nemjártam csak futni jártam, olyan lett a karom mint egy pálcika, már szégyeltem és újra elkezdtem gyúrni, de mindig fáj valahol pedig még csak 25 vagyok. Még a heréim is megfájdultak mikor újra elkezdtem, lehet az erőlködéstől. Nem szedek semmi cuccot, még fehérjét se, csak natúr nyomom.
2015. márc. 30. 20:08
 1/1 anonim válasza:

ne terheld túl magad.

Akkor jobb lesz.

2015. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!