Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a túlzásba...

Hogyan szokjak le a túlzásba vitt számítógépezésről?

Figyelt kérdés
Naponta kb. 2 órát töltök a számítógép előtt feleslegesen. Emiatt nem nagyon alaposan tanulok (nem vagyok rossz tanuló, az átlagom így is 4,6), illetve csinálhatnék valami más értelmesebb dolgot is. Hogyan tudnék leszokni róla? Nem játszok, hanem internetezek, olvasgatok, filmezek, videókat nézek, facebookozok a gépen általában.

2015. ápr. 6. 18:04
 1/5 anonim válasza:
Naponta 2 óra nem is olyan sok, szerintem legalább is! Egyébként nálam is ez a szitu, csak én már dolgozok, meg ugyan ezekkel foglalom le magam én is, sokszor már unalmas is, mert még párom sincs... Szerintem járj el sportolni az sosem baj, vagy ha szingli vagy te is pasizz/csajozz be lefoglalna :D, én ezt fogom tenni úgy is tavasz meg lassan csak jóidő :) L/ 26
2015. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A két óra még belefér a normába. A leszokás csak az akarat kérdése. Találni kell valamilyen más elfoglaltságot, pl. sport, vagy másféle mozgás. Ha kimozdulsz otthonról, megy az magától.
2015. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már sportolok, naponta edzek, akkor szoktam géphez ülni amikor nagyon más dolgom nincs.
2015. ápr. 6. 21:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Kivéve a tanulás.
2015. ápr. 6. 21:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Első, HAJRÁ! Szurkolok neked! :)
2015. ápr. 6. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!