Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14éve székrekedéses vagyok....

14éve székrekedéses vagyok. Valaki nem tudna olyan ételkiegészítőt vagy egyéb praktikát mondani ami tényleg segíthet?

Figyelt kérdés
Legjobb esetben 3 naponta megyek el de volt már h 8napig nem mentem el. Sokszor nem is érzem h kikene mennem WC-re.

#székrekedés #WC #Bélmükodés
2015. ápr. 6. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom mar probaltad es hallottad elegszer, de : megfelelo mennyisegu folyadek ( viz, tea lehetoleg), sok rostos gyumolcs es rendszeres testmozgas. ezen kivul probalhatod a szuz tea kapszulat, ami kicsit felgyorsitja az anyagcseret, hatha mukodik a te problemadra is. ja, es keruld a csokit, meg az olyan eteleket, amik fogjak a hasat.
2015. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Útifűmag héj. Olvass utána a neten, hogy hogyan kell alkalmazni. Csodát fog tenni, hidd el.
2015. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csokit nem nagyon szoktam enni, megvagyok nélküle is. Viszont kevés folyadékot iszok! Megprobálok többet inni.
2015. ápr. 7. 15:37
 4/4 anonim válasza:
Lenmagot is szoktak ajánlani, én is használom. Egy teáskanálnyi egész lenmagot beáztatok éjszakára, és reggel, éhgyomorra iszom meg (fel kell keverni). Kétnaponta csinálom ezt. Van olyan, aki joghurtba keveri az őrölt lenmagot és úgy eszi.
2015. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!