Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mégis mi a frász történik velem?

Mégis mi a frász történik velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már 3-4 éve folyamatosan fáj a fejem.16 éves vagyok.Orvosnál is voltunk,de nem talált semmit.Mindig máshogy fáj:van mikor tompán lüktet,van mikor élesen belenyilal mindig.Van hogy sikerül legyűrnöm a fejfájást,de csak akkor ha nem annyira erős a fájdalom.Van hogy az egész fejemet érinti,de van hogy csak az egyik felét.Ami ritkábban van,hogy előbb a jobb fele majd átterjed a bal felére.Mikor nagyon fáj a fejem és lefekszek,erős szívverés jön rám és a fejem mégjobban elkezd lüktetni.A legerősebb fájdalomcsillapítót vettem be már tegnap,de nem segített.Általában ha elalszok és felkelek utána már nem fáj.Tegnap nem így volt és ma is elkezdett fájni.Amúgy nem kávézok,nem iszok alkoholt,nem dohányzok és nem is drogozok.


Emellett 1 és fél éve elkezdett lilulni a kezem.Mindig hideg,ha bent vagyok a melegen akkor is hideg a kezem és lilul.Ha kint vagyok elég 5 perc , hogy teljesen beliluljon.Olyankor nehezen tudom hajlítani.De ugyan ez van a lábfejemmel is.Cinket,magnéziumot kellett szednem , azt mondták akkor elmúlik.Nem így történt.Olyan a kezem , mint egy halottnak.Hasonló mint a Raynaud-szindróma.


Anyum azt mondta , hogy neki is mindig fájt a feje ilyen korba,mert gyorsan megnőtt.De aztán neki elmúlt , nekem meg még most sem.Ja és neki nem is lilut a keze.A családban senkinek se volt ez.


Volt valakinek ilyen?Vagy ismer ilyen embert?Mitől lehet ez?



2015. ápr. 11. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál de milyen Vizsgálatok történtek meg? Belgyógyászat is volt? Valami keringési gondnak tűnik. Mozogsz eleget és iszol elég folyadékot?
2015. ápr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megnézték a szívem,a keringésem-azt mondták elmúlik ha beszedem a gyógyszereket.

A voltam szemorvosnál hátha a szemeimtől van.Tehát hogy nyomás van a szemeimbe , de nincs.Megnézték a fejem , ott se találtak semmit.


Rendesen iszok,eszek.Futni járok minden nap.Lovagolni is járok.

2015. ápr. 11. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán meg kellene próbálnod jógázni, mert a futástól, lovaglástól csak rázkódik a fejed, a vérkeringést nem hiszem hogy nagyon javítja. Vérkeringést serkentő torna, hideg-meleg váltott zuhany lehet hogy segítene. Mindig legyen meg a napi két liter víz és ne egyél nagyon cukros, fehér lisztes cuccokat, hátha az okozza. Nekem pl. a cukortól fájdul meg a fejem. A magnéziumot meg sokáig kell szedni, nem hat azonnal. Próbáld ki esetleg a B vitamint is.
2015. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!