Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom vagy ez nem baj?

Mi lehet a bajom vagy ez nem baj?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. Egy időben elkezdett hullani a hajam, nem fordítottam rá különösebb figyelmet. A mandulámmal voltak bajok régebben, tavaj elmentem vele a korházba, megröntgenezték, vért vettek és azt mondták minden rendben van. Nem tudtam mire vélni.

De csak zavart hogy hullik. Elkezdtem vitaminokat szedni. C,B,D,K, meg mindent ami vízben oldódik. Két hónapja szedem mindennap. Pezsgő tabbletáról van szó. Nem múlt el a haj hullás. Vettem női hajerősítő samponokat (sauma zöld,sárga) az sem segített.

Azonban most észre vettem nem csak a hajam hullik. Az előbb kiszedtem (nem erősen) 20 szemöldököm, meg lábszőröm. Csak úgy jön magától ki. De nem látszik a hiánya. A fülleim felett mintha ritkább lenne a haj. (kicsit) Az előbb is a tarkómhóz nyúlok kiszedek 3-4 hajszált minimum. Pedig ott rövidebbre is van vágva. De ez már 2-3 éve így van.

Amit még észre vettem, hogy a bal lábam sípcsontja mellett van egy mozdíthatlan csomó. (Nem csont, puhább és mellete van). Hamar lebarnúlok, igaz egésznapokat a szabadban dolgozok, de már úgy nézek ki mint egy roma. :) Poló alatt pedig hó fehér vagyok. Rossz fogam nincs egy darab se. Viszont jönnek a bölcsesség fogaim.



2015. ápr. 19. 19:39
 1/3 A kérdező kommentje:
5 éve dohányzom, aktívan.
2015. ápr. 19. 19:42
 2/3 anonim ***** válasza:
háziorvosnál voltál mostanában? szerintem menj el, biztos csináltatna laborvizsgálatot. meg remélhetőleg elküld ortopédiára. azt a csomót szakorvosnak kellene látnia mindenképpen- főleg, ha nem fáj és nem köthető konkrét eseményhez a keletkezése.
2015. ápr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem voltam. Nem akarok táppénzre menni mert kevés lesz a fizu.

Am lehet, hogy rákos vagyok, azért írod?

2015. ápr. 20. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!