Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Naponta maximum mennyi a még...

Naponta maximum mennyi a még egészségesnek mondható székelések száma?

Figyelt kérdés
Én naponta általában háromszor megyek (ritkábban előfordul a 4 is), viszont én naponta kétszer járok edzeni, amiből az egyik versenyszerű futás. 80kg, férfi. Köszi!

2015. ápr. 19. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon soknak számít, de lehet teljesen normális is, mivel egyénfüggő a dolog, van aki két- háromnaponta megy és az is lehet normális adott esetben, a napi egy lenne a legjobb, de nem érdemes erre törekedni, mindenkinek más a szervezete.
2015. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tiéd egészségesnek mondható. A dolog nagyban függ az étkezések számától, az esetenként bevitt anyagmennyiségtől és minőségtől, az emésztőrendszer tárolókapacitásától, a belek perisztaltikus mozgását ingerlő behatásoktól és a vastagbélből történő víz-visszaszívás mértékétől.
2015. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyira túl sokat nem eszem, még véletlenül sem mondaná senki, hogy el vagyok hízva, amúgy naponta megiszom kb. 4 liter vizet, illetve 5X étkezem.
2015. ápr. 19. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, szerintem simán a gyors anyagcsere teszi, mivel én nem járok még naponta sem edzeni. És tök jól érzem így magam, úgyhogy biztos normális :D
2015. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem probléma ha elötte letolod a gatyát!
2015. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!