Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a barátomnál töltöm a...

Ha a barátomnál töltöm a hétvégét, akkor napokig nem tudok nagydologra menni. Nem azért, mert nem szeretnék, csak nem jön az ihlet. Mitől van, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Péntek délelőttől, ma hétfőn délelőttig éppen csak két galambot sikerült eleresztenem. Ettem és ittam rendesen, ültem is egy kicsit a budin direkt, hátha, de még csak a legkevésbé sem éreztem, hogy a huzat után jönne a metró is. 3 hónapja minden hétvégét együtt töltünk és eddig kétszer sikerült elmennem (az a két eset is itthon esett meg és a normálistól merőben eltérő volt). Szombaton még ittunk is, amitől gyakorta megy a hasam és három tejeskávét is benyomtam direkt, mert attól meg még kétszer annyira és SEMMI!

Ha nem lennék tőle borzasztó rosszul a hét végére (puffadás, hasi fájdalom, a vége felé rendes görcs, amitől sírni tudnék), akkor nem zavarna, de tudom, hogy ez már nagyon nem tesz jót a szervezetemnek, pláne, hogy általában napi kétszer el szoktam menni.

Éppen még nem kerestem rá ilyen meditációs zenékre, amik előhozzák belőlem az állatot (értsd: barna medve), de már nagyon ott tartok.

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. ápr. 20. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy gyakori gond, sokan nem mernek máshol wc-re menni, főleg párkapcsolatban. Szerintem amikor otthon vagy a hétvége előtt, akkor valahogy igyekezz kihajtani magadból, amennyit tudsz, vagy próbálj változtatni a hozzáállásodon, természetes dologról van szó, a párod is tudja, hogy a lányok is járnak wc-re.
2015. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor ott vagy vegyél be enyhe hashajtót. Segít leküzdeni a tüneteket és a gátlásokat is!
2015. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Így két év után sikerült magasabb szintekre emelnünk a kapcsolatunk és mondhatni már közösen tartjuk a "gittparádét"...
2017. febr. 13. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!